Peg Perégo Primo Viaggio i-Size a Viaggio FF 105 získali výnimočné hodnotenie v najnovších nemeckýc

Kategórie
 
 
 
 
 

 TIP TÝŽDŇA

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Peg Perégo Primo Viaggio i-Size a Viaggio FF 105 získali výnimočné hodnotenie v najnovších nemeckýc

 

 

S radosťou Vám oznamujeme, že detské autosedačky Brevi Primo Viaggio i-Size a Viaggio FF 105 získali výnimočné hodnotenie v najnovších nemeckých testoch.

Obzvlášť obdivuhodných výsledkov dosiahla autosedačka Peg Perego Primo Viaggio i-Size, ktorá bola zvolená najlepším produktom v kategórii do 18 mesiacov.  

Obe testované autosedačky je možné navyše používať na rovnakej základni a spoločne tak tvoria "dokonalú kombináciu" od narodenia až po batoľa.

PRIMO VIAGGIO i-Size NAJLEPŠIA AUTOSEDAČKA v TESTOCH ADAC 2019 V KATEGÓRIÍ do 18 mesiacov 

 

 

Autosedačka Peg Perego Primo Viaggio i-Size dosiahla v tohtoročnom testovaní autosedačiek organizácií Stiftung Warentest, ADAC, ÖAMTC a TCS úžasných výsledkov.

Ako najlepšie detská autosedačka v kategórii do 18 mesiacov získala Primo Viaggio i-Size dobré až veľmi dobré hodnotenie vo všetkých testovaných oblastiach a prešla testom s celkovou známkou 1.6!

 

BEZPEČNOSŤ: VEĽMI DOBRÉ (1,4)

OBSLUHA: DOBRÉ (1,8)

ERGONÓMIA: DOBRÉ (1,9)

ŠKODLIVINY: DOBRÉ (2,2)

Peg Perego je pyšné na výnimočné produkty, ktoré navrhuje a vyrába a praje všetkým novorodencom šťastné a bezpečné cestovanie.


ADAC>>

STIFTUNG WARENTEST>>

TCS>>

ÖAMTC>>

 

VIAGGIO FF105 I-SIZE

 

Akonáhle dieťa povyrastie, môžete na rovnakú základňu i-Size Base nasadiť autosedačku pre väčšie deti Viaggio FF105. Viaggio FF105 získala v testoch 2019 dobré hodnotenie a celkovo si odniesla známku 2.5.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia