Kategórie
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

             

 
 
Lansinoh HPA Lanolín 10ml - slide 2
Lansinoh HPA Lanolín 10ml - slide 1
Lansinoh HPA Lanolín 10ml - slide 3
 
 

Kozmetika v tehotenstve

Lansinoh HPA Lanolín 10ml

Lansinoh HPA Lanolín 10ml
Ušetríte: 16 % Bežná cena: 11,20 € Vaša cena: 9,40 € vrátane DPH bez nákladov na dopravu
Značka:Lansinoh
Kód produktu:996074
Dodacia lehota
Tovar ODOŠLEME: do 3 pracovných dní
Produkt bol pridaný do wishlistu
Tento produkt sa už nachádza vo wishliste

Lansinoh HPA® lanolín je vedúci produkt vo svojej kategórii, ktorý upokojuje, hojí a chráni boľavé popraskané bradavky. Lansinoh HPA® lanolín je ultra čistý stupeň lanolínu, ktorý sa rafinuje jedinečným procesom, aby bol svetovo najbezpečnejší a najčistejší. Bol špeciálne vyvinutý pre dojčiace matky, aby upokojil a chránil ich boľavé a popraskané bradavky a je to jediný lokálny krém na bradavky menovite odporúčaný La Leche Leaque International* Medzinárodnou ligou na podporu dojčenia, v ktorej sú poprední odborníci na dojčenie.

Bradavky sú často bolestivé pre nesprávne prikladanie dieťaťa k prsníku. Je preto dôležité riešiť príčinu (v prípade potreby s pomocou lekára) – a do tej doby môže pomôcť Lansinoh HPA® lanolín. Funguje na princípe vlhkého hojenia rán, čím vytvorí na rane prostredie, ktoré pomôže telu zahojiť ju a pretože sa nevytvorí žiadna chrasta, uzdraví sa rýchlejšie. Ešte dôležitejšie je, že poskytuje okamžitú úľavu od bolesti pre matky trpiacimi bolesťami bradaviek .

Lansinoh HPA® lanolín je najbezpečnejší, najčistejší krém na bradavky a úplne hypoalergénny. Lansinoh HPA® lanolín je jediný lanolínový produkt, ktorý získal schvaľovaciu pečať od Britskej nadácie pre alergie (British Allergy Foundation).

Záverom novej nezávislej štúdie z roku 2010 je, že HPA® lanolín v kombinácii s učením dojčenia, je pri znižovaní bolestivosti bradaviek a podpore hojenia poranení bradaviek účinnejšia metóda než potieranie materským mliekom, (Abou-Dank et al). 


Vlastnosti produktu

  • 100% prírodný – najčistejší lanolín na svete
  • neobsahuje žiadne konzervačné látky ani iné prísady
  • je bezpečný pre matku i dieťa
  • nemusí byť odstránený pred dojčením
  • Poznámka* Odporúčanie „Lansinohu pre dojčiace matky“ Medzinárodnou ligou pre podporu dojčenia (La Leche International, Inc.) neznamená odporúčanie akéhokoľvek iného výrobku alebo subjektu vrátane, ale nie výlučne akejkoľvek materskej, sesterskej alebo dcérskej spoločnosti Lansinoh.
  • obsah 10ml 
  • Rozmery 10ml balenia: 84x30x25 mm
  • vyrobené v Austrálií

 

Použitie

• Naneste Lansinoh HPA® lanolín po každom dojčení alebo ak je to potrebné aj častejšie.
• Sušte bradavky čistou utierkou. Nenechajte ich vyschnúť na vzduchu.
• Čistými rukami vytlačte z tuby Lansinoh lanolín vo veľkosti zrnka hrášku a zvláčnite ho medzi prstami. Opatrne ho rozotrite na celú oblasť bradavky. Ak je to potrebné, môžete naniesť ďalšie malé množstvo do stredu jednorazovej prsnej vložky.
• Lansinoh HPA® lanolín je vhodné používať ako prevenciu niekoľko týždňov pred termínom pôrodu.
• Skladujte tubu pri izbovej teplote – čím vyššia je teplota, tým ľahšie sa výrobok aplikuje.
 

Pri sprchovaní a kúpaní si oplachujte bradavky vlažnou vodou – neodporúča sa používanie sprchových gélov a mydiel na bradavky.

Časté otázky:


AKO SA LANSINOH HPA® LANOLÍN LÍŠI OD OSTATNÝCH LANOLÍNOV?

Existuje veľa úprav lanolínu, od veľmi surovej priemyselnej hmoty až po náš ultra čistý liečebný lanolín. Lansinoh HPA® lanolín bol zdokonalený patentovaným procesom na odstránenie všetkých alergénnych zložiek (označených ako voľný alkohol v kombinácií so zvyškami saponátu, ktoré ostávajú vo vlne po jej čistení) a na dosiahnutie najnižšej možnej úrovne všetkých nečistôt pre životné prostredie (vrátane zvyškov pesticídov). Vzhľadom k čistote Lansinoh HPA® lanolínu, nemusí byť odstránený pred dojčením.


JE MOŽNÉ LANOLÍNOVÝ KRÉM POUŽÍVAŤ AJ NA INÉ MIESTA NA TELE?

Lansinoh HPA® lanolín vďaka svojmu zloženiu je vhodný aj ako masť na suché pery, prípadne iné suché miesta na pokožke. 


Vaše reakcie:

„To je čistá mágia“

Maureen Lindberg, matka 3 detí a redaktorka Modern Mum

„Jedna z mojich mamičiek povedala, že by dala 50 libier za jednu z vašich 10 librových tubičiek krému na boľavé bradavky, pretože bol proste úžasný! Myslím, že zvyšok jej skupiny ho potom odišiel kúpiť.“


Emma Philips, Harrington – NTC predpôrodná učiteľka, Buckinghamshire

„Po 5. dňoch moja žena trpela neuveriteľne bolestivými a krvácajúcimi bradavkami. Kamarátka nám odporučila váš krém a teraz sa vraciame k dojčeniu. Hurá! Nepochybujem o tom, že bez vášho krému by sme neboli schopní pokračovať v dojčení. Mojím jediným prianím je, aby som sa o ňom dozvedel skôr.“

Alan (a dcéra Isabella)

 
 

    

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia