Kategórie
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Ergonomické nosiče a klokanky

Minimeis inovatívny detský nosič

Nosič pre malých-veľkých dobrodruhov. Deťom poskytne zdravé a pohodlné sedenie, rodičom zase najvyšší komfort nosenia. Ideálny na cestovanie.
Ušetríte: 6 % Bežná cena: 159,00 € Vaša cena: 149,90 € vrátane DPH bez nákladov na dopravu
Značka:MINIMEIS
Kód produktu:5219
Dodacia lehota
Tovar ODOŠLEME: Na objednávku
Produkt bol pridaný do wishlistu
Tento produkt sa už nachádza vo wishliste
Nosič kombinuje najnovšie inovácie, funkčnosť a maximálnu bezpečnosť pri nosení. Je možné začať ho používať od 6 – 8 mesiaca veku dieťaťa, akonáhle dokáže dieťa samo sedieť a držať hlavičku. Nosič má univerzálnu veľkosť a je dostupný vo viacerých farebných prevedeniach.

Univerzálny

Nosič má univerzálnu veľkosť. Zvládne aj väčšie váhové zaťaženie a dokonale sa prispôsobí aktuálnej veľkosti dieťaťa. Je určený pre deti od 6 mesiacov až do 5 rokov.

Bezpečný

Pevný bedrový pás a bezpečnostné popruhy na pleciach aj nohách istia dieťa v každej situácii. Sú vyrobené tak, aby mu poskytli najvyššiu formu bezpečnosti.

Ergonomický

MiniMeis dbá na anatómiu tela dieťaťa aj rodiča. Deťom zaručuje ergonomickú polohu sedenia, rodičov zase chráni pred bolesťou chrbtice. Ergonomicky rozkladá váhu na obe ramená, čím umožňuje dlhšiu dobu nosenia.

Kompaktný

Jednoduchý skladací mechanizmus dovoľuje zložiť alebo rozložiť nosič už do pár sekúnd. Má navyše ultra ľahkú konštrukciu, takže ho jednoducho zbalíte do ruksaku či do tašky a vytiahnete vtedy, keď bude potrebný.

 


 
 

    

 
 

 
 

mixit chrumkave ovocie do vrecka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia