Kategórie
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Podsedáky

MORE podsedák LITO Fix 23 s isofixom a opierkou chrbta

Inštalácia pomocou Isoclick Fix®, extra pohodlné polstrovanie. LITO fix je NOVINKOU medzi podsedáky v skupine 2/3 s opierkou chrbta (pre deti s váhou od 15 do 36 kg). Podsedák je vybavený kotviacimi bodmi Isofix, ktoré pomáhajú udržať sedačku na mieste aj v prípade nárazu. Vďaka kotevným bodom je podsedák pevne zafixovaný aj keď sa nepoužíva.
Ušetríte: 4 % Bežná cena: 80,00 € 77,00 € vrátane DPH bez nákladov na dopravu
Značka:MORE
Kód produktu:LITO23
Dodacia lehota
Tovar ODOŠLEME: 6 až 10 pracovné dní
:
Produkt bol pridaný do wishlistu
Tento produkt sa už nachádza vo wishliste
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Farby: čierna
LITO23BLACK
77,00 €
Farby: sivá
LITO23GREY
77,00 €

Inštalácia pomocou Isoclick Fix®, extra pohodlné polstrovanie.

LITO fix je NOVINKOU medzi podsedáky v skupine 2/3 s opierkou chrbta (pre deti s váhou od 15 do 36 kg). Podsedák je vybavený kotviacimi bodmi Isofix, ktoré pomáhajú udržať sedačku na mieste aj v prípade nárazu. Vďaka kotevným bodom je podsedák pevne zafixovaný aj keď sa nepoužíva. Podsedák tak zostáva pevne zaistený aj v prípade náhleho, prudkého brzdenia. Používajte len v smere jazdy spolu s trojbodovým bezpečnostným auto pásom.

Veľmi pohodlná a jednoduchá inštalácia Praktický na cesty, jednoduchý na inštaláciu. Tento podsedák možno veľmi ľahko inštalovať v akomkoľvek vozidle. Opierky uľahčujú správne umiestnenie bezpečnostného pásu vozidla.

Konektory Isofix LITO Fix 23 je vybavený bezpečnostnými konektormi Isofix, ktoré bezpečne prichytí podsedák k sedadlu vozidla vybaveného systémom Isofix.

Pás pre nastavenie výšky Súčasťou nového podsedáku LITO Fix 23 je pás na reguláciu výšky automobilového bezpečnostného pásu, vďaka nemu možno nastaviť správou výšku pásu a jeho vedenie cez rameno dieťaťa.

Polohovanie pre väčšie pohodlie Opierku chrbta je možné pre väčšie pohodlie polohovať a zabezpečiť tak správnu podporu detským chrbtu


LITO fix je NOVINKOU medzi podsedáky v skupine 2/3 s opierkou chrbta (pre deti s váhou od 15 do 36 kg).

 

 
 

    

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia