Kategórie
 
 
 
 
https://www.facebook.com/MadernaBabyShop/photos/a.154648761270540/2233675130034549/?type=3&theater
 
 
         zdrave musli pre mamicky, zdrava strava pre mamicky a babetko
 
 

Sterilizátory

Eko čistič TIENS

S vývojom spoločnosti a technológií ľudia zaznamenali veľký rozkvet materiálneho blahobytu. Avšak neustále trpíme z toho vyplývajúcim negatívnym dopadom ohrozujúcim naše zdravie.
Vaša cena: 324,00 € vrátane DPH bez nákladov na dopravu
Značka:TIENS
Kód produktu:eco tiens
Dodacia lehota
Tovar ODOŠLEME: 5 až 9 pracovné dní
Produkt bol pridaný do wishlistu
Tento produkt sa už nachádza vo wishliste

 

Výrobky, ktoré bežne jeme, ako zelenina a ovocie, ryža, mäso a plody mora, môžu byť ťažko znečistené pesticídmi, hnojivami, hormónmi a ďalšími podobnými škodlivými látkami. Hoci z krátkodobého hľadiska nespôsobia žiadne citeľné symptómy, z dlhodobého hľadiska  tieto látky môžu oslabiť náš imunitný systém, poškodiť nám zdravie a dokonca ovplyvniť aj  zdravie ďalšej generácie.


Čerstvo vymaľovaný dom môže byť plný formaldehydu a iných škodlivých plynov. Kuchynský riad, detské fľaše a hračky môžu byť živnou pôdou pre baktérie.

Pesticídy sa používajú na boj proti škodcom, eliminovanie škôd poľnohospodárskej produkcie a reguláciu rastu rastlín. Doposiaľ je v krajinách po celom svete registrovaných viac ako 1500 druhov pesticídov s obsahom 300 spoločných chemických látok.

Ďalšie tri druhy poľnohospodárskeho znečistenia pôdy sú: biologický odpad, mestský odpad (produkovaný ľuďmi nadmernou spotrebou), zdravotnícky odpad obsahujúci veľké množstvo patogénov. 


ČO JE OZÓN?

Ozón je druh silno oxidačného plynu s jedným aktívnym atómom navyše v porovnaní s kyslíkom, ktorý potrebujeme pre život.

Ozón dokáže v krátkom čase okysličením narušiť biologickú štruktúru baktérií, vírusov a iných mikrooganizmov, čím dosiahne účinok ničenia baktérií, dezinfekcie a dekontaminácie,  pôsobí antisepticky a uchováva sviežosť, zbavuje nepríjemných pachov a čistí vzduch.

Ozón vytváraný TIENS DiCHO Čističom ovocia a zeleniny pri reakcii s vodou vytvára ozónovú vodu, ktorá má silné sterilizačné účinky a dokáže kompletne dezinfikovať potraviny tak, aby boli bezpečné na jedenie alebo ďalšie použitie. Nepríjemné pachy sa skladajú najmä z amoniaku (čpavku), methylmerkaptanu a dimetylsulfidu. TIENS DiCHO Čistič ovocia a zeleniny vytvára ozón, ktorý rozkladá zložky na nejedovaté látky bez zápachu. Výsledkom je voňavé prostredie.

NA ČO SA DÁ POUŽIŤ OZÓN?

  • Ničí baktérie a eliminuje pesticídy v zelenine, ovocí a mäse, zlepšuje ich kvalitu a chuť, predlžuje čerstvosť potravín.
  • Čistí a okysličuje vodu, čím uľahčuje jej vstrebávanie v organizme; kúpanie v ozónovej vode prináša úľavu pri kožných problémoch, ako sú plesňové infekcie.
  • Čistí a dezinfikuje vzduch od baktérií, plesní a roztočov; sterilizuje riad, fľaše, utierky a odevy.
  • Eliminuje (nemaskuje!) organické a anorganické pachy, vrátane cigaretového dymu, dymu z ohňa a zvieracích pachov.

 


 TIENS DiCHO Čistič ovocia a zeleniny 2. generácie - ochranca zdravého života a prírodný sterilizátor

TIENS DiCHO Čistič ovocia a zeleniny 2. generácie s pokročilou technológiou, vysokokvalitnými elektrickými komponentmi a výnimočným dizajnom zabezpečuje vysokú výkonnosť, spoľahlivé fungovanie a vyššiu produkciu ozónu, čím účinne rieši problémy zlej kvality vzduchu a množenia baktérií, ktoré sa bežne nachádzajú v každej domácnosti či na pracovisku. Ozón dokáže eliminovať aj zvyšky pesticídov v ovocí a zelenine a predlžuje dobu čerstvosti ovocia a zeleniny. Má aj mnoho ďalších funkcií: ničí baktérie, toxíny, čistí, má antikorózne vlastnosti a pomáha udržiavať všetko čerstvé, eliminuje zápach, čistí vodu.   

 

Moderný vzhľad

Tvarovo čistý dizajn, čierno-biely koncept, veľký a prehľadný LCD displej.

Dotykové ovládanie  

Dotykový systém ovládania, veľký LCD displej so štyrmi módmi: ovocia, zeleniny, šálky a mäsa, na spustenie módu  1 sekundu podržte vybraný symbol, ďalším stlačením ho ukončite, jednoducho a intuitívne. Po 2 minútach nečinnosti sa systém prepne do úsporného režimu. LCD displej sa vypne a šetrí tak vaše peniaze.

 

Dizajn umožňujúci zavesenie na stenu a novopridaný držiak

Zavesenie na stenu šetrí miesto a dopĺňa dizajn interiéru a novopridaný držiak umožňuje variabilnú polohu.   

Vyššia miera uvoľňovania ozónu

TIENS DiCHO Čistič ovocia a zeleniny zdvojnásobuje emisie ozónu na jednotku, vďaka čomu má lepší výkon sterilizácie.

Energetická úspornosť a nízka hmotnosť

DiCHO Čistič ovocia a zeleniny je priateľský voči životnému prostrediu, pretože má spotrebu len 15 W. Je aj ľahký – váži približne 1,2 kg.

 

 


https://www.maderna.sk/sub/maderna.sk/images/TIENS_Čistič_ovocia_a_zeleniny_manuál_Návod_na_obsluhu_Fpuf1fY.pdf

 
 

     

 
 

 
 

prevencia pre chripkov, posilny imunitu, goji, kustrovnica cinska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia