Kategórie
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Veseeeeeeeeeelé VIANOCE

 
 

Taška pre bábätko

Najell Nosič na spanie 4v1 SleepCarrier čierny

Nosič na spanie 4v1 SleepCarrier čierny
Vaša cena: 150,57 € vrátane DPH bez nákladov na dopravu
Značka:Najell
Kód produktu:00100202NA
Dodacia lehota
Tovar ODOŠLEME: 6 až 10 pracovné dní
Produkt bol pridaný do wishlistu
Tento produkt sa už nachádza vo wishliste

Unikátne nosítko Najell SleepCarrier pomáha ľahkému zaspávaniu a pokojnému spaniu vášho bábätka.

Nosítko možno použiť pre uspávanie a prenášanie spiaceho bábätka bez rizika jeho zobudenia. Nosítko vytvára pre malé bábätko bezpečné a pohodlné hniezdočko a pomáha tak jeho pocitu pokoja a bezpečia. Súčasťou nosidlá sú držadlá do ruky a ergonomické bezpečnostné popruhy pre prenášanie na tele. Ergonomicky tvarované popruhy šetria vďaka optimálnemu rozloženiu váš chrbát. Bábätko tak môžete v nosiči pohodlne za chôdze uspať, spiace dieťa v nosiči potom oddeliť od popruhov a položiť na vhodné miesto pre spanie.

Doma SleepCarrier využijete pri spoločnom spaní rodičov s bábätkom aj v detskej postieľke. Podľa detských psychológov spoločné spanie rodičov s bábätkom posilňuje puto medzi rodičmi a dieťaťom. SleepCarrier chráni dieťa vo vašej posteli pred zaľahnutím a zároveň umožňuje dieťaťu vnímať vašu bezprostrednú blízkosť. Nosítko vám neskôr pomôže aj naučiť dieťa spať vo vlastnej postieľke, pretože pre dieťa predstavuje známe prostredie, v ktorom je zvyknuté zaspávať.

SleepCarrier je možné ich vložiť i do väčšiny typov kočíkov, takže bez rizika zobudenia dieťaťa môžete nosítko s dieťaťom z kočíka vybrať a preniesť kamkoľvek, kam práve potrebujete.

Nosič je možné rozložiť a používať aj ako mäkkú a pohodlnú hraciu deku.

Nosítko SleepCarrier je uplatniteľné od narodenia dieťaťa do momentu, kedy sa dieťa dokáže dvíhať na ruky a kolená a sedieť bez opory. Maximálna hmotnosť dieťaťa je 9 kg.

Nosítko bolo navrhnuté švédskou rodinnou firmou Najell. Všetky materiály sú testované OEKO -Tex Standard 100.

Videa

 

 
 

    

 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia