Značka: Weleda

 
 
 
  • Instagram
 
 
  • E-shop 0907 828 456
  • Kamenná predajňa 0917 597 761
 
 

 
 
 
Úvod > Značka: Weleda
 
 
 

Značka: Weleda

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 

 
WELEDA Čaj na podporu dojčenia je bylinná zmes, ktorá podporuje tvorbu materského mlieka. Účinné látky prechádzajú do materského mlieka, priaznivo pôsobia na trávenie dojčaťa.
5,90 € 4,89 €
Prvotné ošetrenie a čistenie drobných povrchových rán a odrenín. Obklady s nechtíkovou tinktúrou sú vhodné k prvotnému očistenie a ošetrenie povrchových poranení.
9,90 €
Chladivý gél, upokojuje pokožku bezprostredne po nadmernom slnení alebo po bodnutí hmyzom. Podporuje regeneráciu pokožky po popáleninách. Nanáša sa niekoľkokrát denne.
8,80 €
Upokojuje pokožku vystavenú nadmernému pôsobeniu slnečného svetla a po bodnutí hmyzom. Slúži aj k následnému ošetrenie drobných popálenín. Nepoužívame na čerstvé a otvorené rany. Nanáša sa raz až trikrát denne.
9,90 €
Pri pravidelnom používaní starostlivo odstraňuje zubný povlak a chráni mliečny chrup pred vznikom zubného kazu. Šetrne čistí detskú sklovinu.
5,00 €
Chladivý gél vhodný na ošetrenie drobných odrenín a tržných rán. Nanášame v tenkej vrstve po očistení rany a jej oschnutí. Gél upokojí podráždenú pokožku, má hojivé, regeneračné, mierne dezinfekčné a protizápalové účinky.
8,80 €
Obklady s Combudoron tinktúrou rýchlo upokojí pokožku vystavenú nadmernému pôsobeniu slnečného svetla, po bodnutí hmyzom aj po nezávažných popáleninách 1.st.
14,10 €
Nechtíková zubná pasta Weleda bez prímesi mentolu je koncipovaná pre užívateľov, ktorí požadujú napr. z dôvodu užívania homeopatík zubnú pastu bez tejto zložky
5,30 €
Mimoriadne jemná prírodná emulzia. Ľahká konzistencia, nechtíkový výťažok vo vysokokvalitnom jojobovom a mandľovom oleji zaručujú vynikajúcu znášanlivosť.
11,80 €
Nechtíkové rastlinné mydlo je vhodné na každodenné použitie. Je veľmi dobre znášané citlivou pokožkou. Môžu ho používať aj deti a dospelý s atopickým exémom.
5,50 €
Je určený ako jemný krém na každodennú bežnú starostlivosť o jemnú pokožku tela a tváre. Včelí vosk a tuk z ovčej vlny udržujú prirodzenú vlhkosť pokožky, výťažky z nechtíka a harmančeka z certifikovaného zberu.
7,00 €
Poskytuje prirodzenú ochranu pred vznikom zaparenín a vyrážok v oblasti plienok kojencov. Výťažky z nechtíka a rumančeka, lanolín a kysličník zinočnatý spoľahlivo chránia pred vlhkosťou a tým predchádzajú tvorbe raniek a zápalom.
8,00 €

 
 
 
Anketa

Akú farbu autosedačiek/kočíkov preferujete?

(151 hlasov)

  • (74)
  • (54)
  • (23)
Moment prosím...