Kategórie
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 

       

                    

 
 

Výživové doplnky

Ramissio Immunity drink 500 ml - 100% prevencia pre chrípkou

Multivitamínový sirup s pomarančovou príchuťou s obsahom BETA - glukánu a vitamínu C, ktorý svojím zložením prispieva ku správnemu fungovaniu imunitného systému.
Značka:Ramissio
Kód produktu:ramimu
Dodacia lehota
Tovar ODOŠLEME: do 3 pracovných dní
Produkt bol pridaný do wishlistu
Tento produkt sa už nachádza vo wishliste

Pre objednanie prosim kliknuť na odkaz nižšie a po bezplatnej registrácií môžete pravidelne nakupovať

ramissio registracia

Ramissio Immunity je multivitamínový sirup s pomarančovou príchuťou, obsahom betaglukánu a vitamínu C, ktorý svojím zložením prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k správnej funkcii psychiky, k zníženiu vyčerpania a únavy a k normálnemu energetickému metabolizmu.

Ramissio Immunity obsahuje čistý Beta glukán až z 98%, čím je na trhu bezkonkurenčný a v tekutej forme dokonale účinný.

Mnoho ľudí užíva beta glukan v období chrípkových a vírusových epidémií. Je určený taktiež pre tých, ktorí majú dedičné dispozície k cukrovke, srdcovo cievnym a onkologickým chorobám. Pomáha i ľuďom s chronickým únavovým syndrómom.

V Číne se už v histórii beta glukány používali k liečbe leukémie a v Japonsku k liečbe rakoviny prsníka.

REFERENCIE :

Zápal slzného kanálika u bábätka
"Od narodenia nás trápilo očko. Skúšali sme tri druhy kvapiek po dobu 8,5 mesiaca. Zápal slzného kanálika a nič nepomohlo. Už nás posielali doktori na preplach, ktorý sa robí pri vedomí! Bránila som sa tomu a hľadala, čo kde komu pomohlo. Potom som teda, hoci nerada, napísala Denise ohľadom produktov firmy Ramissio, o čo sa vlastne jedná? Nemám rada taká tá lietadla. No a slovo dalo slovo a zrazu som dostala produkt Ramissio Immunity a za 4 dni užívania, a to neklamem, bolo po probléme. Vo štvrtok prvá dávka a v pondelok oko bez hnisu a slzného jazierka. A dokonca bez nádchy, ktorá bola jej denným chlebom taktiež od narodení. "

    Za 4 dni užívania Ramissio Immunity bolo oko bez hnisu a slzného jazierka.
Aneta S.

Objem: 500ml

Zloženie: Invertný glukóza-fruktózový sirup, voda, prírodné ovocné aróma, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), beta-glukán (0,125g / 10ml), vitamín C (kyselina L-askorbová; 62,5 mg filmom obalené / 10ml), niacín (nikotínamid; 0,5mg / 10ml), kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý; 0,18 / 10ml), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid; 0,04mg / 10ml), vitamín B1 (tiamín hydrochloridu; 0,03mg / 10ml), kyselina listová ( kyselina pteroyl monoglutamová; 6,25μg / 10ml), biotín (D-biotín; 1,56μg / 10ml), vitamín B12 (kyanokobalamín; 0,1μg / 10ml). Neobsahuje konzervačné látky ani chemické farbivá.

Odporúčané dávkovanie: 10 ml 1 až 2 krát denne, táto dávka obsahuje 100mg beta-glukánu 1 fľaša Ramissio Immunity obsahuje cca. 30 denných dávok. Je preto ideálny na pravidelnú každodennú konzumáciu v domácnosti.

 

 
 

    

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia