Kategórie
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 

   

                    

 
 

Výživové doplnky

Ramissio prírodné hrejivé náplaste

Prírodná hrejivá náplasť RAMISSIO Strips prináša okamžitú úľavu pri bolesti chrbta, bolestivá menštruácia pomáha i pri bolesti svalov,kĺbov. Hrejivé náplasti Ramissio Strips - zbavte sa bolesti rýchlo a efektívne.
Značka:Ramissio
Kód produktu:ramissio_strips
Dodacia lehota
Tovar ODOŠLEME: do 3 pracovných dní
Produkt bol pridaný do wishlistu
Tento produkt sa už nachádza vo wishliste

Pre objednanie prosim kliknuť na odkaz nižšie a po bezplatnej registrácií môžete pravidelne nakupovať

ramissio registracia

 

Hrejivé náplasti Ramissio Strips - zbavte sa bolesti rýchlo a efektívne.

Zloženie: kapsaicinový extrakt, nanoprášek vyžarujúce vzdialené infračervené žiarenie, esenciálny olej rastliny Valeriana amurensis zmier, magnetický prášok zo vzácnych zemín

Použitie : Umyte a osušte postihnuté miesto, odstráňte ochranný kryt a priložte náplasť až dokonale priľne. Najneskôr po ôsmich hodinách odstráňte z kože. Dospelí a deti od 12 rokov: Aplikujte na postihnuté miesto podľa potreby, nie viac ako tri náplasti denne po dobu maximálne 7 dní. Deti vo veku do 12 rokov: Použitie po konzultácii s ošetrujúcim lekárom.

Použitie: Umyte a osušte postihnuté miesto, odstráňte ochranný kryt a priložte náplasť až dokonale priľne. Najneskôr po ôsmich hodinách odstráňte z kože. Dospelí a deti od 12 rokov: Aplikujte na postihnuté miesto podľa potreby, nie viac ako tri náplasti denne po dobu maximálne 7 dní. Deti vo veku do 12 rokov: Použitie po konzultácii s ošetrujúcim lekárom.

 

Upozornenie: Len pre vonkajšie použitie. Náplasť sa nesmie prikladať na poškodenú kožu, alebo poranenú kožu. Nesmie prísť do styku so sliznicami, najmä očí. Nepoužívajte sa zahrievacie vankúšom. Nepoužívajte aspoň jednu hodinu pred kúpaním a tesne po kúpaní. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade požitia vyhľadajte lekára. Nepoužívať po uplynutí času použiteľnosti. Liek nie je určený pre deti do 6 rokov. Tehotné a dojčiace ženy používať po konzultácii s ošetrujúcim lekárom. Uchovávajte pri teplote do 25 ° C.

 

Balenie: 10ks

 

REFERENCIE :

Vyvrtnutý členok prestal bolieť
"Na Eventu Rise and Shine sme dostávali vzorku produktu Ramissio Strips. Mal som vyvrtnutý členok, strašne to bolelo. Prišiel som na Event aj napriek tomu, že som kríval, ale stačilo si nalepiť na boľavý členok náplasť a ani nie za minútu som necítil nič. Ako by som mal tú nohu zdravú stále, takže to naozaj funguje. A preto odporúčam! "

    Vyvrtnutý členok prestal do minúty bolieť.

Petr Vbolestivá menštruácia čo pomôže, naplašte strips od ramisio

MOJA osobná skúsenosť....Trápi Vás bolestivá menštruácia tak ako mňa?

Tieto náplaste naozaj fungujúcu, samo som ich vyskúšala, ja som ich dostala najprv ako vzorku a za vyskúšanie predsa nič nedám :-).

A bolo to užasne, vždy ma trápili kŕče ktoré vystreľovali až do nôh a trvali dlhé hodiny.

Keď som začala cítiť prichádzajúcu bolesť nalepila som si náplasť a po 10 minútach začala silne hriať a bolesť ustúpila a ja som mohla bez problémov fungovať.

Váhala som či si ich mama kúpiť, predsa je to 29€, ale ak si zoberiem, ze tie naplaste mam na 10 mesiacov je to len 2,90€ na mesiac a to my za tu úľavu stoji. Ved koľkokrát sme už minuli za mesiac aj oveľa viac na iné veci :-)

Skoste to tiež, nebudete ľutovať.

 
 

    

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia