PURA -termofľaše -ako dlho udržia teplo

Kategórie
 
 
 
 
 

 TIP TÝŽDŇA

 

 

 

 

 

 

 

 
 

PURA -termofľaše -ako dlho udržia teplo

  • Pura používa najkvalitnejšiu technológiu vákuovej izolácie, no kvôli silikónovým uzáverom a menšiemu objemu maju fľaše časovo obmedzenú schopnosť udržať teplotu.
  • Pura termo fľaša udrží nápoj teplý DO 6 hodín v závislosti od obsahu, počiatočnej teploty a vonkajšej teploty.
  • Dôležité je termo fľašu pred použitím nahriať horúcou vodou a až potom do nej naliať nápoj. Zabránite tak tomu, aby nápoj vychladol ihneď po naliatí do fľaše (odovzdá teplotu studenej nerezovej oceli).
  • Ak chcete udržať nápoj teplý čo najdlhšie, použite namiesto vášho cumlíka/náustku/slamky silikónový tesniaci disk Pura, ktorý fľašu vzduchotesne uzavrie. 

 

Pura TERMO fľaše nie sú klasické termosky, ktoré mávajú oveľa väčší objem a vzduchotesné uzávery, čím udržujú teplotu nápoja dlhšie. Pura termo fľaše však majú iné benefity, ktoré bežné termosky nemajú - ideálny objem pre malé dieťa, malá veľkosť a váha a hlavne dieťa pije priamo z fľaše bez prelievania do pohárikov, bez obliatia,... Kompatibilita uzáverov (cumlík, náustok, slamka, športový uzáver), jediná fľaša, ktorá je 100% bez plastov a má MADE SAFE NonToxic certifikát, a iné...

pura pura termofľaše

Pura Termo fľaša 260ml vs. 325ml bez izolácie
Vonkajšia teplota -2°C
Počiatočná teplota nápoja 80ºC
Meranie po 2 hodinách:  termo fľaša 52ºC vs. fľaša bez izolácie 12°C 
Meranie po 6 hodinách: termo fľaša 27ºC vs. fľaša bez izolácie 0°C

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia