Kategórie
 
 
 

porod-banner

 
 
 
 
Filter parametrov:
Veľkosť
Zloženie
Cenová hladina
 
 

Matrac do postieľky je dôležitou súčasťou, ktorá zabezpečí pohodlný a pokojný spánok Vášmu dieťatku. Ponúkamé Vám matrace rôznych rozmerov klasické do detskej postieľky, matrace do kolísok aj do klasických postelí. V ponuke sú matrace molitánové, vysoko kvalitné z kokosu, s pohánkou, poprípade v prevedení kokos/molitan. Zloženie matraca môže byť ešte latexové alebo plnené penou komfort.

Kokos: je veľmi vzdušný materiál, kokosové dosky sú antialergické a antibakteriálne, materiál je veľmi pružný, flexibilný a má veľmi dlhú životnosť.  Matrace s kokosovou doskou sú stredne tvrdé.

Matrac kokos/molitan: je možné otáčať, tak aby dieťatko spinkalo na mäkkom molitáne a pri dvíhaní sa na nožičky zabraňuje tvrdšia kokosová strana zabáraniu nožičiek do matraca

Zo studenej peny: vysoko kvalitné materiáli a precíznej ručné práce, poskytuje optimálnu tvarovú stabilitu a odľahčuje detskej chrbtici, vďaka zvislým vzduchovým kanálikom je zaistený prívod čerstvého vzduchu pre Vaše dieťatko a odvod vydychovaného CO2...  Prečo zvoliť matrac traumeland? 

>>> Viac info o matracoh TU <<<  

 
 
Matrace pre bábetka - slide 1
 
 

Matrace pre bábetka

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Značka: 
Zobraziť na stránku:

 
Matrac kokos-molitan 120x60x8 cm

Matrac kokos-molitan 120x60x8 cm

26,90 € 22,00 €
Matrac kokos-molitán-kokos 120x60x10cm

Matrac kokos-molitán-kokos 120x60x10cm

39,00 € 32,00 €

 
 

     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia