Kategórie
 
 
 
 
 
Filter parametrov:
Veľkosť
Zloženie
Cenová hladina
 
 
Matrace pre bábetka - slide 1
Matrace pre bábetka - slide 2
 
 

Matrac je dôležitou súčasťou, ktorá zabezpečí pohodlný a pokojný spánok Vášmu dieťatku. Ponúkamé Vám matrace rôznych rozmerov klasické do detskej postieľky, matrace do kolísok aj do klasických postelí. V ponuke sú matrace molitánové, vysoko kvalitné z kokosu, s pohánkou, poprípade v prevedení kokos/molitan. Zloženie matraca môže byť ešte latexové alebo plnené penou komfort.

 
Pohánka: Pohánka je úplne hypoalergénna. Ak má dieťatko alergiu, astmu alebo iné problémy súvisiace s hornými cestami dýchacími - vyskúšajte tento druh matraca. Ďalší dôvod - chrbtica.

Kokos: je veľmi vzdušný materiál, kokosové dosky sú antialergické a antibakteriálne, materiál je veľmi pružný, flexibilný a má veľmi dlhú životnosť.  Matrace s kokosovou doskou sú stredne tvrdé.

Matrac kokos/molitan: je možné otáčať, tak aby dieťatko spinkalo na mäkkom molitáne a pri dvíhaní sa na nožičky zabraňuje tvrdšia kokosová strana zabáraniu nožičiek do matraca.

Naša rada? Pokiaľ máte dieťa s problémami dýchacích ciest, určite odporúčame matrace s pohánkou, ak takýto problém vaše dieťa nemá, sú podľa nás tieto dva materiály rovnocené. Avšak lacnejšou alternatívou je matrac s kokosovou doskou, či už jednou alebo obojstrannou, pretože poťah je vhodný na pranie.

 
 
Matrace pre bábetka
Vyberte si z ponuky
 
 

Matrace pre bábetka

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Značka: 
Zobraziť na stránku: 

 
Matrac kokos-molitan 120x60x8 cm

Matrac kokos-molitan 120x60x8 cm

26,90 € 22,00 €

 
 

     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia