Možnosti dopravy a platieb

Kategórie
 
 
 
 
 

Možnosť dopravy

Doručenie kuriérskou službou GLS - tento spôsob má hneď  viacero výhod:        

  • doručenie 1-2 pracovné dni od expedície (doručuje sa v pracovné dni),          
  • doručenie vždy priamo do Vašich rúk - domov alebo do práce,
  • možnosť sledovať cez internet, kde sa momentálne Vaša zásielka nachádza.

Osobný odber priamo na predajni, stačí pri nákupe v košíku e-shopu zvoliť možnosť „Osobný odber“. Akonáhle bude tovar pripravený, informuje Vás e-mailom alebo telefonicky.

Poštovné je účtované podľa hodnoty Vašej objednávky a spôsobu platby v rámci SR

Drevený nábytok a drevené postieľky nad 15 kg posielame za príplatok + 2,90 €.

Možnosť platby

1. Dobierka - za tovar zaplatíte v hotovosti, pri jeho prevzatí od kuriéra.

 

2. Platba prevodom alebo vkladom na bankový účet - za tovar je možné zaplatiť prevodom alebo vkladom na bankový účet spoločnosti MADERNA s.r.o.

TATRA BANKA Košice
IBAN účtu: SK25 1100 0000 0026 2275 3954

Pri rozdelení Vašej objednávky - Expedičné náklady PLATÍTE LEN RAZ.

Pri prvej dodávke, ďalšia dodávka je hradená našou firmou (opakujeme, že len ak je objednávka z dôvodu dostupnosti výrobkov vybavovaná po častiach).

Poštovné do zahraničia

Pri doručení v rámci Českej republiky pri platbe vopred na bankový účet (CENA TOVARU - balík do 10kg - neplatí pre drevený nábytok) Vám prepravu tovaru na zvolenú adresu kuriérom zabezpečíme za 7€.

Expedičné náklady pri objednávkach do inej krajiny Európskej Únie sú kalkulované osobitne. Napíšte nám a my Vám urobíme individuálnu cenovú ponuku na prepravu.

OSOBNÝ ODBER tovaru na predajni

Prevádzkovateľ internetovej predajne MADERNA  umožňuje svojím zákazníkom ako nadštandardnú službu osobný odber tovaru na predajni Maderna, Bardejovská 1, 040 11 Košice - mestská časť Západ.

V tomto prípade nie je možné platiť VOPRED na účet.

V prípade, že si zvolíte túto možnosť osobného odberu, je Vaša objednávka vyradená - ZRUŠENÁ z evidencie internetových objednávok a všetky záväzky voči spotrebiteľovi preberá stredisko -  kamenná predajňa MADERNA s.r.o. Tá zabezpečí tovar o ktorý máte záujem a vyzve Vás k osobnému odberu - kúpe na predajni - platba je priamo na predajnom mieste - cez registračnú pokladnicu. V tomto prípade sa potom nejedná o podomový a zásielkový predaj tovaru , ale jedná sa o kúpu tovaru na objednávku, s osobným odberom, kedy si má spotrebiteľ možnosť a právo pred kúpou si tovar prezrieť a v prípade, že sa rozhodne, nemusí ho prevziať.

Osobný odber u firmy MADERNA s.r.o. sa týmto stáva predajom tovaru priamo na predajni. Tovar je osobne predvedený  zaškoleným personálom, je názorne vysvetlené a predvedené použitie tovaru a tento predaj sa ďalej riadi všeobecne platnými Obchodnými podmienkami pre predaj v kamennej predajni.

Taktiež Vás môže predajňa vyzvať v zmysle platných obchodných podmienok predajne  k vyplateniu  30% zálohy vopred - až po jej úhrade je tovar pre vás objednávaný.

Predávajúci nenesie zodpovednosť:

  • za oneskorené dodanie objednaného tovaru zavinené prepravnou spoločnosťou,
  • za poškodenie zásielky zavinené prepravnou spoločnosťou.

Príjemné nakupovanie s

                                                    Vašou  MADERNOU.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia