Ako si vybrať golfový kočík?

Kategórie
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ako si vybrať golfový kočík?

Golfové kočíky, golfky alebo golfové palice.
Skladnosť, jednoduchosť, rýchle prenesenie na nákup, návštevu u svokry autom, či na rodinný výlet. Nemáte vyniesť ho aj na štvrté poschodie.
Ľahká konštrukcia je šikovná pre každú maminku. Dieťatko od pol roka už sedí v ,,golfke" vzpriamene a môže sa postupne zoznamovať s neobyčajným veľkým svetom okolo seba.
Každá mamička ocení

Najmladším členom rodiny z dielne Pég Perego je ,,limitka" PEG PÉREGO PLIKO MINI CLASSICO, (https://www.maderna.sk/kociky-golfove/peg-perego-pliko-mini/?design) ktorá hmýri zaujímavými farbami - tu neexistujú žiadne limity na ,,mamičkovské" dobrodružstvo s dieťatkom. Jeho starší brat PLIKO (https://www.maderna.sk/kociky-golfove/peg-perego-golfovy-kocik-pliko-p3-classico-2017/?design) očarí mamičku s dvoma deťmi,  keďže je vybavený plastovým stupátkom s protišmykovým gumovým povrchom, na ktorom môže stať starší súrodenec.
Výrobca golfáča MUSCA mal na pamäti hlavne jeho ,,ľahkosť ako muška" pre ľahšie obsluhovanie mamičkami. Vďaka opierke, ktorá je sklopiteľná do ľahu sa nebudete obávať aj dlhších spontánnych výletov s dieťaťkom, ktoré si môže kedykoľvek zdriemnuť. (https://www.maderna.sk/kociky-golfove/kocik-golfovy-musca-shadow-grey-petitemars/?design)
Máte dvojičky a doteraz ste nenašli golfový kočiarik, so snímateľným poťahom na vypranie? CAM - GOLFOVÝ KOČÍK FLIP TWIN 2017 je pre zaneprázdnenú praktickú mamu dobrým výberom.
https://www.maderna.sk/kociky-golfove/cam-twin-flip-24-2015/
Chcete mať na očiach leto a byť stále v pozornosti okolia? Vy a Vaše dieťatko budete nepriehľadnuteľný vďaka golfáčiku ZOPA MICRA 2018 so vzorom PINEAPPLES (ananásy).
https://www.maderna.sk/kociky-golfove/zopa-golfovy-kocik-micra-2018-pineapples/
Zuma kids explorer - limitka vo farbách dúhy (https://www.maderna.sk/kociky-golfove/zuma-kids-golfovy-kocik-explorer-2018/?design) - dokonalé riešenie pre aktívnych rodičov, ktorí majú záľubu v spontánnych výletoch v meste aj v prírode.
Kočiarik, ktorý ľahko prehodíte cez plece BRITAX HOLIDAY !!!! - do lietadla !!!!

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia