Predajňa Maderna

Kategórie
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

MADERNA - Bábätko svet

MADERNA - Všetko pre bábätko 

MADERNA - koncepčne ucelená kamenná i on-line predajňa
VITAJTE VO SVETE KOČÍKOV, AUTOSEDAČIEK, bábätko potrieb.
V MADERNE Vás zbalíme do pôrodnice,
pomôžeme s výberom pre obdobie DOJČENIA tak, aby ste to zvládli čo najdlhšie 
SME TU PRE VÁS viac ako 15 rokov, pracujeme profesionálne a s láskou.
Od malička s Vami, Vaša MADERNA, Bardejovská 1, KE.
www.maderna.sk

Čo robíme, robíme pre Vás. Pracujeme s láskou.

 • Široká ponuka KOČÍKOV, AUTOSEDAČIEK, kompletný sortiment detského a kojeneckého tovaru  všetkých TOP značiek. Ďalej u nás nájdete rozmanitý výber hračiek, všetko do pôrodnice, na dojčenie, výbavičku pre novorodenca.

 • Moderná kamenná predajňa pre deti a rodičov, s certifikovanými výrobkami, ktoré zaručujú bezpečnosť a pohodlie pre celú rodinu. V predajni Vás čaká nový Showroom s autosedačkami, kde Vás radi uvítame. Vďaka skúsenostiam a preferencii kvality sme sa stali autorizovaným predajcom autosedačiek. Školený personál Vám ochotne pomôže s výberom autosedačky. Našou prioritou je Vaša spokojnosť.

 • Výhodné zasielanie tovaru z predajne k Vám domov.

 • V našej kamennej predajni Vám ponúkame možnosť nákupu na splátky cez Quatro. Nákup na splátky je možné využiť pri nákupe tovaru nad 100 Eur. Bližšie informácie Vám radi poskytneme osobne na predajni.                                                  

 • Prispôsobíme sa: Vašim požiadavkám a finančným možnostiam. Vieme, že každý z Vás má iný spôsob života, bývania, potrieb a preto sa snažíme ponúknuť rôzne alternatívy. Vynasnažíme sa Vám dať možnosť výberu tak, aby ste odchádzali vždy spokojný a radi sa k nám opäť vrátili.

 • Bezplatné parkovanie pri predajni.           
 • Bezbariérový prístup.
 • Moderný detský kútik.                                                         
 • Prebaľovací pultík.
 • Pravidelne školený personál.    
 • V prípade reklamácie kočíka alebo autosedačky, Vám vieme poskytnúť bezplatne zapožičanie náhradného kočíka alebo autosedačky.

 

Mapka pre lepšiu orientáciu, aby ste nás našli

Ako to u nás vyzerá:)

   

  

Prevádzkovateľ internetovej predajne MADERNA  umožňuje svojím zákazníkom ako nadštandardnú službu osobný odber tovaru na predajni Maderna, Bardejovská 1, Košice.

V tomto prípade nie je možné platiť VOPRED na účet.

V prípade, že si zvolíte túto možnosť osobného odberu, je Vaša objednávka vyradená - ZRUŠENÁ z evidencie internetových objednávok a všetky záväzky voči spotrebiteľovi preberá stredisko -  kamenná predajňa MADERNA.

 • Tá zabezpečí tovar o ktorý máte záujem a vyzve Vás k osobnému odberu kúpe na predajni, platba je priamo na predajnom mieste cez registračnú pokladnicu.
 • V tomto prípade sa potom nejedná o podomový a zásielkový predaj tovaru , ale jedná sa o kúpu tovaru na objednávku, s osobným odberom, kedy si má spotrebiteľ možnosť a právo pred kúpou si tovar prezrieť a v prípade, že sa rozhodne, nemusí ho prevziať.

Osobný odber u firmy MADERNA s.r.o. sa týmto stáva predajom tovaru priamo na predajni. Tovar je osobne predvedený  zaškoleným personálom, je názorne vysvetlené a predvedené použitie tovaru a tento predaj sa ďalej riadi všeobecne platnými Obchodnými podmienkami pre predaj v kamennej predajni.

Tešíme sa na Vás. 

S úctou Vaša MADERNA.

       

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia