Chrániče pásu pre autosedačky - MADERNA

 
 
 
  • Instagram
 
 
  • E-shop 0907 828 456
  • Kamenná predajňa 0917 597 761
 
 

 
 
autosedacka,_clona,_podsedaka.jpg kapsicka_na_jedlo.jpg kočík,_sportovy_kociky,_kombinovany_kocik,_golfovy_kocik.jpg postielka,_drevena_postielka,_kvalitna_postielka_pre_babetko.jpg trojkoklka_zopa,_6v1_trojkolka,_kvalitna_detska_trojkolka.jpg unikatny_plavecky_kruh,_destke_koleso_na_plavanie.jpg
 
 
 
 
 
 

Chrániče na bezpečnostný pás boli vytvorené pre zabezpečenie väčšieho komfortu detí počas cestovania v aute. Pri použití chráničov sa stávajú pásy pre dieťa príjemne mäkké a prestanú dieťatko tlačiť. Veľmi obľúbené sú u nás chrániče od firmy Trunki, ktoré bsahujú vrecko na mp3 prehrávač a Trunki grip™ na uchytenie okuliarov, ktoré budú vždy pri ruke.

 
 

Chrániče pásu

Značka: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 

 
Cestujete niekam? Myslite na Vaše dieťatko počas jazdy. Okrem autosedačky je vhodné taktiež zabezpečiť, aby dieťatko pás príliš neškrtil / neviedol cez krk dieťatka.
29,90 €
mikrofleecový chránič pásu a malý vankúšik v jednom
11,80 €
Veselé farby a obrázky s motívom Disney spríjemnia Vášmu dieťaťu cestovanie.
5,40 €
Praktická pomôcka na bezpečnostné pásy, vyrobená z mäkkému a príjemného materiálu, chráni dieťa pred odreninami a zapareninami, ktoré môžu pásy spôsobiť.
4,30 €
Praktická pomôcka na bezpečnostné pásy, vyrobená z mäkkému a príjemného materiálu, chráni dieťa pred odreninami a zapareninami, ktoré môžu pásy spôsobiť.
4,30 €
Spona / Držiak pásov Belt Guard udržuje oba ramenné pásy v správnej polohe.
12,90 € 10,90 €
Súprava sa skladá z 3 dielov, polstrovanie pod sponu a na pásy.
10,90 €
Chránič na bezpečnostný pás Trunki bol vytvorený pre zabezpečenie väčšieho komfortu detí počas cestovania v aute. Obsahuje vrecko na mp3 prehrávač a Trunki grip™ na uchytenie okuliarov, ktoré budú vždy pri ruke.
4,80 €

 
 
 
 
 
Anketa

Akú farbu autosedačiek/kočíkov preferujete?

(151 hlasov)

  • (74)
  • (54)
  • (23)
Moment prosím...