Široký výber športových kočík, dodanie ZDARMA, zľava pre registrovaných, britax, snap, concord, petite&mars, babydesing - MADERNA

 
 
 
  • Instagram
 
 
  • E-shop 0907 828 456
  • Kamenná predajňa 0917 597 761
 
 

 
 
autosedacka,_clona,_podsedaka.jpg kapsicka_na_jedlo.jpg kočík,_sportovy_kociky,_kombinovany_kocik,_golfovy_kocik.jpg postielka,_drevena_postielka,_kvalitna_postielka_pre_babetko.jpg trojkoklka_zopa,_6v1_trojkolka,_kvalitna_detska_trojkolka.jpg unikatny_plavecky_kruh,_destke_koleso_na_plavanie.jpg
 
 
 
Úvod > KOČÍKY > Športové kočíky
 
 
 

Športové kočíky sú ľahšie, šikovnejšie a flexibilné. So športovým kočíkom sa ľahšie manipuluje, sú ľahko skladateľné a nezaberajú veľa miesta. Dobrý športový kočík ma jednoduché ovládanie, je sklopiteľný jednou rukou, má nastaviteľnú opierku nožičiek, kvalitné zadné odpruženie pre plynulú jazdu. Aby ste mohli v pokoji čelit všetkému, čo Vám deň prinesie. V našej ponuke nájdete širokú škálu kvalitných značiek. Odporúčame Vám kočiar B-motion 4 PLUS značky Britax. Tento kočiar je od narodenia, má moderný dizajn a 4 "bezdušové" gumené kolesá odolnejšie voči defektu. 

 
 

Športové kočíky

Značka: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 

 
S nastaviteľnou rukoväťou, koženým madlom, multifunkčnou strieškou, zatepleným nánožníkom...
148,50 €
Športový kočík 4baby Smart má veľmi ľahkú konštrukciu a kompaktné rozmery. Ľahko sa skladá a je vybavený polohovateľnou opierkou chrbátika aj nôh.
145,00 € 140,50 €
Život s malým dieťaťom je vzrušujúce: každý deň je niečím nový a plný malých zázrakov.
235,79 €
Športový kočiar ENJOY z kolekcie 2016 od značky Baby Design. Ľahký kočík s malými rozmermi s praktickým pásom na prenášanie.
99,90 € 88,00 €
Navrhnutý pre pohodlné použitie rodičom a maximálne pohodlie malého pasažiera.
162,99 € 158,90 €
Ľahký a funkčný kočík s odpružením všetkých kolies, čo znamená, že každá jazda je pohodlná a komfortná bez ohľadu na druh povrchu.
249,00 € 239,00 €
Kočík City Mini GT je ďalším z rodiny kočíkov City Mini - moderné, viacfunkčné ľahký kočík (9,5 kg), dokonalý aj pre jazdu v ťažkom teréne.
429,00 €
V novom kočíku City Premier s otočným sedákom budú spoločné výpravy do neznáma skvelým zážitkom.
514,00 €
Kompaktné rozmery a taška/batoh, ktorá je súčasťou, spĺňajú požiadavky príručnej batožiny, čím odpovedajú všetkým podmienkam cestovania, Preto každá cesta aj do najodľahlejších kútov sveta, sa stáva s kočíkom City Tour maximálne pohodlnou.
279,00 €
Summit X3 je unikátným spojením kočíku pre špeciálne úlohy - je vhodný do mesta aj do terénu.
504,00 €
Mestský, vrtký a moderný produkt si kladie za cieľ, aby spríjemnil každodenný život aktívnym rodičom, ktorí chcú to najlepšie pre svoje deti.
196,90 €

 
 
 
 
 
Anketa

Akú farbu autosedačiek/kočíkov preferujete?

(151 hlasov)

  • (74)
  • (54)
  • (23)
Moment prosím...