Kategórie
 
 
 
 
 

 TIP TÝŽDŇA

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Lansinoh lanolin na popraskané bradavky - NAJČISTEJŠÍ lanolín na svete - slide 1
Lansinoh lanolin na popraskané bradavky - NAJČISTEJŠÍ lanolín na svete - slide 2
Lansinoh lanolin na popraskané bradavky - NAJČISTEJŠÍ lanolín na svete - slide 3
 
 

Kozmetika v období dojčenia

Lansinoh HPA krém na popraskané bradavky s lanolínem 40 ml

Lansinoh HPA® lanolín je vedúci produkt vo svojej kategórii, ktorý upokojuje, hojí a chráni boľavé popraskané bradavky
Ušetríte: 23 % Bežná cena: 23,50 € Vaša cena: 18,00 € vrátane DPH bez nákladov na dopravu
Značka:Lansinoh
Kód produktu:44302
Dodacia lehota
Tovar ODOŠLEME: do 3 pracovných dní
Produkt bol pridaný do wishlistu
Tento produkt sa už nachádza vo wishliste

Lansinoh HPA® lanolín je vedúci produkt vo svojej kategórii, ktorý upokojuje, hojí a chráni boľavé popraskané bradavky. Lansinoh HPA® lanolín je ultra čistý stupeň lanolínu, ktorý sa rafinuje jedinečným procesom, aby bol svetovo najbezpečnejší a najčistejší. Bol špeciálne vyvinutý pre dojčiace matky, aby upokojil a chránil ich boľavé a popraskané bradavky a je to jediný lokálny krém na bradavky menovite odporúčaný La Leche LeaqueInternational Medzinárodnou ligou na podporu dojčenia, v ktorej sú poprední odborníci na dojčenie.

Bradavky sú často bolestivé pre nesprávne prikladanie dieťaťa k prsníku. Je preto dôležité riešiť príčinu (v prípade potreby s pomocou lekára) – a do tej doby môže pomôcť Lansinoh HPA® lanolín. Funguje na princípe vlhkého hojenia rán, čím vytvorí na rane prostredie, ktoré pomôže telu zahojiť ju a pretože sa nevytvorí žiadna chrasta, uzdraví sa rýchlejšie. Ešte dôležitejšie je, že poskytuje okamžitú úľavu od bolesti pre matky trpiacimi bolesťami bradaviek .

Lansinoh HPA® lanolín je najbezpečnejší, najčistejší krém na bradavky a úplne hypoalergénny. Lansinoh HPA® lanolín je jediný lanolínový produkt, ktorý získal schvaľovaciu pečať od Britskej nadácie pre alergie (British Allergy Foundation).

Záverom novej nezávislej štúdie z roku 2010 je, že HPA® lanolín v kombinácii s učením dojčenia, je pri znižovaní bolestivosti bradaviek a podpore hojenia poranení bradaviek účinnejšia metóda než potieranie materským mliekom, (Abou-Dank et al).

Vlastnosti produktu

 • 100% prírodný – najčistejší lanolín na svete
 • neobsahuje žiadne konzervačné látky ani iné prísady
 • je bezpečný pre matku i dieťa
 • nemusí byť odstránený pred dojčením
 • HPA® lanolín informačná brožúra

Táto informačná brožúra podrobne opisuje jedinečné kvality lanolínu a zásady vlhkého hojenia rán, rovnako ako špeciálne vlastnosti a rozdiely medzi Lansinoh HPA® lanolínom a ostatnými lanolínovými masťami.

Použitie

 • Naneste Lansinoh HPA® lanolín po každom dojčení alebo ak je to potrebné aj častejšie.
 • Sušte bradavky čistou utierkou. Nenechajte ich vyschnúť na vzduchu.
 • Čistými rukami vytlačte z tuby Lansinoh lanolín vo veľkosti zrnka hrášku a zvláčnite ho medzi prstami. Opatrne ho rozotrite na celú oblasť bradavky. Ak je to potrebné, môžete naniesť ďalšie malé množstvo do stredu jednorazovej prsnej vložky.
 • Lansinoh HPA® lanolín je vhodné používať ako prevenciu niekoľko týždňov pred termínom pôrodu.
 • Skladujte tubu pri izbovej teplote – čím vyššia je teplota, tým ľahšie sa výrobok aplikuje

Pri sprchovaní a kúpaní si oplachujte bradavky vlažnou vodou – neodporúča sa používanie sprchových gélov a mydiel na bradavky.

Vlastnosti produktu:

 • vyrobené v UK

Ako sa Lansinoh HPA® Lanolín líši od ostatných lanolínov?

Existuje veľa úprav lanolínu, od veľmi surovej priemyselnej hmoty až po náš ultra čistý liečebný lanolín. Lansinoh HPA® lanolín bol zdokonalený patentovaným procesom na odstránenie všetkých alergénnych zložiek (označených ako voľný alkohol v kombinácií so zvyškami saponátu, ktoré ostávajú vo vlne po jej čistení) a na dosiahnutie najnižšej možnej úrovne všetkých nečistôt pre životné prostredie (vrátane zvyškov pesticídov). Vzhľadom k čistote Lansinoh HPA® lanolínu, nemusí byť odstránený pred dojčením.

Je možné lanolínový krém používať aj na iné miesta na tele?

Lansinoh HPA® lanolín vďaka svojmu zloženiu je vhodný aj ako masť na suché pery, prípadne iné suché miesta na pokožke.


Ako funguje Lansinoh HPA Lanolin?

Popraskané bradavky sú jedným z najčastejších nepohodlie počas dojčenia a sú často dôsledkom nesprávneho priloženie dieťaťa k prsníku. Je dôležité zaoberať sa odstránením základnej príčiny bolesti, zatiaľ čo Lansinoh HPA® Lanolín poskytne rýchlu úľavu. Klinicky sa preukázalo, že urýchľuje hojenie. Lansinoh HPA® Lanolín je tak čistý, že ho nie je potrebné pred dojčením odstrániť. Lansinoh® HPA® Lanolín poskytuje vlhké prostredie pre hojenie rán. Rany sa vo vlhkom prostredí uzdravujú dvakrát rýchlejšie ako tie, ktoré vyschnú na vzduchu. Vlhké hojenie rán udržuje vlhkosť, ktorá je už prítomná v areolární pokožke tým, že na pokožke vytvorí bariéru. Vnútorná vlhkosť, uchovaná v koži, vráti pokožku do normálneho zdravého stavu a urobí ju skôr pružnú a mäkkú, než krehkú a suchú. Keď je prasknutý tkanivo dehydratovaný takýmto spôsobom zvnútra, môže sa hojiť bez vzniku chrást alebo kôry.

 
 

     

 
 

 
 

prevencia pre chripkov, posilny imunitu, goji, kustrovnica cinska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia