Kategórie
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

zlava

 
 
 
 

Matrace pre bábetka

GRECO STROM MATRAC IASO 120X60 CM

Greco Strom Matrac IASO 120x60 cm
Vaša cena: 225,70 € vrátane DPH bez nákladov na dopravu
Značka:GRECO STROM
Kód produktu:VRE.IAS.COT.000
Dodacia lehota
Tovar ODOŠLEME: Na objednávku
Produkt bol pridaný do wishlistu
Tento produkt sa už nachádza vo wishliste

Matrac Greco Strom IASO Hairlok je vyrobený z prírodných konských vlasov spojených prírodným latexom. Konské vlasy majú výnimočnú schopnosť poskytovať komfort v chlade i teple a vytvárajú priaznivú mikroklímu pre zdravý spánok. Vynikajú vysokou elasticitou, odolnosťou a antibakteriálnymi, antiroztočovými a antialergickými vlastnosťami. Materiál prirodzene odvádza pot z tela a umožňuje výnimočne pohodlný a zdravý spánok.

Matrac je potiahnutý snímateľným poťahom Jaquard Cotton s vysokým obsahom prírodnej bavlny pre pohodlný spánok. Materál je netoxický a upravený pre spomalené horenia. Poťah je možné prať v práčke.

Rozmery: 120 x 60 x 11 cm

Výber detského matraca je veľmi dôležitý. Materiál jadra ani povrchu by nemal obsahovať ťažké kovy ani iné nebezpečné látky. Deti sú ku škodlivinám oveľa citlivejšie ako dospelí a trávia spánkom v postieľke oveľa viac času. Matrac by mal dieťaťu poskytnúť maximálne pohodlie, bezpečie, ergonomické parametre a správnu podporu tela, čo je nutným predpokladom pre zdravý telesný vývoj. Z hygienických dôvodov je vhodné dieťaťu zaobstarať vždy nový matrac a používať ochranný kryt matraca.

Grécka značka Greco Strom s takmer šesťdesiatročnou tradíciou v špecializovanej výrobe matracov vrátane matracov s medicínskym atestom, matracov pre hotely a pod. Prináša vám aj vašim deťom matrac najvyššej kvality. Kľúčom k úspechu značky Grecostrom sú prvotriedne materiály a striktné dodržiavanie postupov a certifikáciou.

 
 

    

 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia