Kategórie
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

zlava

 
 
 
 

Matrace pre bábetka

GRECO STROM MATRAC IRIS 120X60 CM

Greco Strom Matrac IRIS 120x60 cm
Vaša cena: 243,40 € vrátane DPH bez nákladov na dopravu
Značka:GRECO STROM
Kód produktu:VRE.IRI.ANT.000
Dodacia lehota
Tovar ODOŠLEME: Do 3-5 pracovných dni
Produkt bol pridaný do wishlistu
Tento produkt sa už nachádza vo wishliste

Matrac Greco Strom IRIS je vyrobený z inovatívneho materiálu Labyrinth, vyvinutého firmou Greco Strom. Jedná sa o hypoalergénny, netoxický termoplastický elastomér, ktorý kombinuje vlastnosti starostlivo vybraných, plne recyklovateľných syntetických vlákien a štruktúr prevzatých z prírody. Výsledkom je bezkonkurenčná kombinácia elasticity, rozloženia tlaku a ventilácie, zaisťujúca maximálny komfort.

Trojrozmerná štruktúra vlákien umožňuje optimálne vertikálne prúdenie vzduchu a vlhkosti. Pohyb tela počas spánku spôsobuje horizontálnu ventiláciu, vytvárajúcu perfektnú mikroklímu pre zdravý spánok.

Matrac je potiahnutý snímateľným poťahom Stretch Antibacterial so špeciálnou antibakteriálnou úpravou znižujúcou možnosť množenia baktérií a roztočov. Materál je netoxický a upravený pre spomalené horenie. Poťah je možné prať v práčke.

Celý matrac sa po sňatí poťahu dá prepláchnuť vodou, rýchlo uschne a je 100% vodoodpudivý.

Rozmery: 120 x 60 x 11 cm

Výber detského matraca je veľmi dôležitý. Materiál jadra ani povrchu by nemal obsahovať ťažké kovy ani iné nebezpečné látky. Deti sú ku škodlivinám oveľa citlivejšie ako dospelí a trávia spánkom v postieľke oveľa viac času. Matrac by mal dieťaťu poskytnúť maximálne pohodlie, bezpečie, ergonomické parametre a správnu podporu tela, čo je nutným predpokladom pre zdravý telesný vývoj. Z hygienických dôvodov je vhodné dieťaťu zaobstarať vždy nový matrac a používať ochranný kryt matraca.

Grécka značka Greco Strom s takmer šesťdesiatročnou tradíciou v špecializovanej výrobe matracov vrátane matracov s medicínskym atestom, matracov pre hotely a pod. Prináša vám aj vašim deťom matrac najvyššej kvality. Kľúčom k úspechu značky Grecostrom sú prvotriedne materiály a striktné dodržiavanie postupov a certifikácie.
 

 
 

    

 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia