Kategórie
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
      
 
 
Lansinoh dvojitá dvojfázová elektrická odsávačka 2v1 - slide 1
Lansinoh dvojitá dvojfázová elektrická odsávačka 2v1 - slide 2
Lansinoh dvojitá dvojfázová elektrická odsávačka 2v1 - slide 3
 
 

Odsávačky mlieka

Lansinoh dvojitá dvojfázová elektrická odsávačka 2v1

LANSINOH® 2v1 dvojitá elektrická odsávačka materského mlieka
Ušetríte: 14 % Bežná cena: 160,00 € Vaša cena: 138,00 € vrátane DPH bez nákladov na dopravu
Značka:Lansinoh
Kód produktu:990065
Dodacia lehota
Tovar ODOŠLEME: do 3 pracovných dní
Produkt bol pridaný do wishlistu
Tento produkt sa už nachádza vo wishliste

Ak ste mamička, ktorá chce pre svoje dieťa len to najlepšie z materského mlieka, elektrická odsávačka je skvelá pomôcka na začiatku. Naša ľahká Lansinoh® 2v1 elektrická odsávačka je použiteľná ako jedno - i dvojitá - ako sa rozhodnete. Prevádzka je možná napojením priamo do elektrickej siete prostredníctvom priloženého adaptéru keď ste doma, ale aj s použitím batérii na cestách ďalej od domova. Môžete byť pokojná, lebo technológia oddeleného odsávania od motorických častí zabezpečí, že sa vaše vzácne materské mliečko nedostane do hadičiek a tak umožní účinnejšie a bezpečné odstávanie. 2v1 elektrická odsávačka má dve oddelené fázy, ktoré napodobňujú prirodzené sanie vášho dieťaťa: „Stimulačná“ fáza na začiatku pomôže spustiť tok mlieka. Druhá fáza je fázou „Odsávania“, ktorá ponúka pomalšie a hlbšie odsávanie, aby sa maximalizoval ​​tok mlieka. Odsávacia fáza ponúka výberu z troch z najúčinnejších spôsobov odsávania podľa typu používateľky, ktoré si môžete ešte prispôsobiť k vášmu plnému pohodliu. Vašu voľbu spôsobu a intenzitu odsávania budete vidieť zobrazenú na LED podsvietenom LCD displeji odsávačky. Naše nové odsávačky sú kompatibilné so širokým hrdlom fľaše, uzáverom aj cumlíkom, čo umožňuje úplnú flexibilitu používania. 2v1 Elektrická odsávačka je veľmi tichá a jednoduchá pre zloženie a čistenie, čím sa stáva vynikajúcim zariadením dopĺňajúcim vaše dojčenie. Súčasťou odsávačky je štýlová prenosná taška na cestovanie, do ktorej sa zmestí celá odsávačka. Súčasťou balenia sú jedinečné stabilné stojany pre fľaše odsávačky.

obsahuje:

 • 1 manuálna odsávačka materského mlieka
 • 2 fľaše Lansinoh Momma
 • Rozmery balenia: 190x190x90 mm

Vlastnosti produktu:

 • prsná vložka ComfortFit TM pre pohodlné a efektívne odsávanie
 • špeciálny NaturalWave TM cumlík v balení
 • štýlová taška na prenášanie celej odsávačky
 • ergonomická, komfortná, ľahká a tichá
 • 100% bez Bisfenolu-A (BPA) polypropylén – odporúčaný plast na skladovanie materského mlieka
 • stojany na fľaše zabezpečia, aby sa mlieko nevylialo a slúži aj ako kryt na udržanie čistoty počas cestovania
 • dizajn umožňuje odsávanie do väčšiny fliaš štandardných veľkostí
 • možnosť umývať odsávaciu časť v umývačke riadu

Časté otázky:

MÔŽEM VAŠU SINGLE ELEKTRICKÚ ODSÁVAČKU BEZPEČNE UMÝVAŤ V UMÝVAČKE?

Odsávacie časti odsávačky môžete bezpečne umývať v umývačke riadu. Elektrické komponenty sa do umývačky riadu NESMÚ dávať, ani inak namáčať!

MÔŽEM STERILIZOVAŤ ČASTI ODSÁVAČKY VO VRIACEJ VODE?

Áno. Overili sme našu štandardnú kvalitu po 100 hodinách kontinuálneho vrenia, Lansinoh manuálna odsávačka fungovala správne, a neboli tam žiadne deformácie na fľašiach, či ostatných komponentoch. Po prvom sterilizovaní odporúčame ručne umyť biely ventil, silikónovú membránu a prsnú vložku ComfortSealTM, pre zvýšenie ich úžitkovosti.

Vaše reakcie:

„Zo všetkých prsných odsávačiek, čo som vyskúšala, len odsávačka Lansinoh odolala skúške času. Pomohla mi odsať slušné množstvo mlieka bez únikov, bola jednoduchá na čistenie a rozoberanie – nepotrebujete žiadny titul z jadrovej fyziky, je to proste produkt, ktorý robí to, čo sa píše na krabici.“

Lynoa Cattanach, autorka, Teach Yourself Green Parenting (Naučte sa zelenému rodičovstvu)

„Návod na zostavenie a používanie je jasný, presný a veľmi ľahko dodržateľný. Je tak jednoduché ju poskladať a rozobrať pri upratovaní a čistení. Odsávačka sa veľmi pohodlne používala, satie bolo vždy primerané a čas odsávania bol pre nás ideálny. Veľmi efektívna odsávačka, ktorá je prenosná, a tak bola pre mňa ideálna na odsávanie v práci, keďže je diskrétna a ľahko vojde do tašky, môžete ju brať aj na cesty. Osobne si myslím, že je to výborná kvalita za rozumnú cenu a dizajn je perfektný. Určite ju odporučím kamarátom.“

Michele Rowley Hill – dcéra Maddison 9 mes.


 
 

     

 
 

 
 

prevencia pre chripkov, posilny imunitu, goji, kustrovnica cinska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia